Rosé

Sale price Price $5.00 Regular price $5.00 Unit price  per 

OH, HEY ROSÉ. Our Rosé jelly is made from real Rosé and packaged in totally recyclable materials. Don’t be afraid to pop open Bumble, throw on The Bachelor, and enjoy Jammy’s sweet and tangy Rosé jelly. Bonus points if you pair it with gouda!